Szczybelski

IT Tu jesteś: Strona główna / Azienda

Azienda

Przedsiębiorstwo P.P.H.U. SZCZYBELSKI Ryszard Szczybelski zostało założone i uruchomiło działalność w styczniu 1998r. w Żelechowie, posiada zatem kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej, potwierdzone realizacją szeregu projektów, zmierzających do unowocześnienia przedsiębiorstwa i wzmocnienia jego pozycji konkurencyjnej. Głównym rodzajem działalości produkcyjnej firmy jest produkcja stolarki otworowej z PCV. Do naszych własnych wyrobów z zakresu stolarki okiennej należą m.in.: okna, drzwi, zabudowy balkonowe z PCV i aluminium, bramy garażowe. Oprócz działalności produkcyjnej, świadczymy również usługi z zakresu montażu wyprodukowanej przez nas stolarki otworowej i towarzyszących jej elementów konstrukcyjnych.

Markę udało nam się wypracować w ciągu kilkunastu lat istnienia firmy. Dzięki konsekwentnemu dążeniu do realizacji misji opartej na wysokiej jakości i obsługi marka "SZCZYBELSKI" jest utożsamiana przez klientów z takimi właśnie wartościami. Uczciwe podejście biznesowe sprzyja nawiązaniu długotrwałych relacji z dostawcami, wśród których także marka "SZCZYBELSKI" jest kojarzona z rzetelnością i wysokim poziomem współpracy.

Ofertę firmy SZCZYBELSKI wyróżnia różnorodność profili i dbałość o wysoką jakość produktu. Atrakcyjność oferty wynika z tego, że stolarka okienna wykonana w systemie ALUPLAST stanowi nowoczesny system okienno-drzwiowy, który charakteryzuje się wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną, Technicznie uzasadniony kształt i udoskonalona konstrukcja kształtowników zapewnia wysoką sztywność i stabilność okien. Okna i drzwi firmy SZCZYBELSKI spełniają wymogi prawa w zakresie izolacyjności termicznej, jak i infiltracji powietrza.

Nabywcami produktów i usług są klienci indywidualni i instytucjonalni. Produkty są przeznaczone zarówno na rynek krajowy, jak i na eksport. Nasi klienci oczekują wysokiej jakości wyrobów, szybkich realizacji zamówień oraz niskich cen. Wychodzimy naprzeciw tych oczekiwań, a niektóre nawet wyprzedzamy. Chcemy, aby nasz znak towarowy był dostrzegany wszędzie tam, gdzie są nasi przedstawiciele. Dążymy do tego, aby pierwsza myśl klienta, u którego istnieje potrzeba zakupu kojarzona była z naszą marką i jakością.

Quanto costano le finestre?
Invia la richiesta a biuro@szczybelski.pl

Chiama per saperne di piu'
IT 0 25 754 19 51

Iscriviti alla newsletter

Agencja interaktywna